Web Sitesi Tasarımı | Profesyonel Web Sitesi | Web Tasarım Şirketi | İnternet Sitesi Fiyatları

Web tasarım firması web sitelerini tasarım ve kodları ile kendi bünyesinde yapan kuruluşlardır. Bu firmalar için sizlere kendimizden bazı tecrübeler de paylaşarak bilgi vermek istiyoruz.

Bir web tasarım firmasının neler yapabildiği, ne hizmetler verdiği, nasıl bir işlem basamağı takip ettiği ve verdiği fiyatların ne derece uygun olduğu önemlidir. Ayrıca nasıl bir çalışma prensipleri olduğu hakkında genel bilgiler vereceğiz.

Web tasarım firmaları nasıl çalışır
Web tasarım firmaları her zaman yeni teknolojileri takip etmelidir.

Farklı yazılım dilleri ile web siteleri tasarlayan firmalar genelde hazır bir tasarımın düzenlemelerini yaparak yayına açarlar. Burada önemli olan konu ise sizin beğendiğiniz bir iş mi oldu yoksa ücretiniz karşılığında alabildiğiniz en iyi hizmeti mi aldınız? Öncelikle bu durumu anlamak gerekiyor.

Kendi yazılım ve tasarımlarını geliştirmesi en önemli husus olan bu işte birçok müşteri farkında olmadan yeni bir web tasarım yapan şahıs ile reklamlar aracılığı ile tanışma şansı buluyor. Bu da dikkat çekici indirimler ilgi çekici bannerlar üzerinden gerçekleşiyor. Bir çok müşterinin referans bile sormadığı ortadadır.

Oysa ki yapılması gerekenleri kısaca başlıklar altında toplarsak;

Profesyonel Web Sayfasını Kimler Yapabilir?

Firma web sitenizi yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? Web Tasarım Firmaları.
Firma web sitenizi yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz?

Web Tasarım Firması Neler Yapar?

Web tasarım firması bir firmanın en önemli yapısı olan 7/24 çalışan bir karşılama alanının tasarımından sorumludur. En profesyonel şekilde akıcı ve hızlı çalışmasından sorumludur. Web tasarım firmalarının verdiği hizmetlerden bazıları ise;

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Şablonu - MIA
Kurumsal bir web sayfası için bir örnek belirtmek isteriz. Eğer bir amaca hizmet ediyorsa hazır bir web sitesi yerine size özel bir web tasarım yapılmasını tavsiye ederiz.

Web tasarım işleri yapan firmamız kendi yazılım ve tasarım ekibi ile sizlere destek vermektedir. Tasarımlarımız web tasarım firmaları arasında müşteriler tarafından hızlı ve güvenli olarak kabul edilmektedir. Hızlı olmak ve SEO kurallarına uygun olmak bir web tasarım da olmazsa olmazlardandır.

Özel Web Yazılım

Web tasarım firmaları özel web yazılım hizmeti verebilirler.
Özel web yazılım işlemleri zaman ve emek isteyen firmaya veya kişinin özel isteklerine göre standartların dışında oluşturulan amaca hizmet eden projelere verilen addır.

Web yazılımlar tasarımın haricinde arka planda isteğe göre hazırlanan özel web yazılım işlemini kapsamaktadır. Özel web yazılımları web tasarım firmalarını araştırırken sormamız gereken soruların başında gelmektedir. Özel web yazılım üreten firmalar ülkemizdeki tüm yazılım firmasıyız diyen kuruluşlara oranlar %1,3’tür. Bu yüzden özel web tasarım yaptırmak için biraz bütçenizi geniş tutmanız anlamına gelir. Hazır olmayan her şey size biraz pahalı gelebilir.

E-Ticaret Sitesi

Salgın, artık e-ticaret sitelerinde bilindiği üzere alışveriş alışkanlığımızı da değiştirdi.
Salgın, artık e-ticaret sitelerinde bilindiği üzere alışveriş alışkanlığımızı da değiştirdi.

E-ticaret altyapıları her geçen gün yeni bir özellik ve yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günümüzde Instagram’ın yoğun satış odaklı kullanımı nedeniyle müşterilerini bazı firmalar satış için web sayfalarına yönlendirmek istiyor. Yalnız her web sayfası e-ticaret ihtiyaçlarını ve kullanılabilirliliği sağlayamamaktadır. Bu yüzden müşteri zorluk yaşadığı için siparişini veremeden çıkmaktadır.

Bu duruma artık bir son verdik. Yıllardır süren e-ticaret çalışmamız artık kullanıma hazır. Kolay kullanım ve hızlı çalışabilmesi açısından sadece 15 saniyede siparişiniz oluşturabilirsiniz.

E-Ticaret fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışması ve web tasarım firmaları
Kurumsal kimlik çalışması web tasarım firması tarafından bir firma için gerekli olan tüm basılı ve dijital çalışmaları kapsayan bir işlemdir.

Firmamız; küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların/şirketlerin Kurumsal Kimlik Çalışmalarını A’dan Z’ye yürüterek işletmelerin yükünü büyük oranda hafifletmektedir.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları bir işletmenin imajını yansıttığından dolayı tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından hazırlanması gerekmektedir. Firmamız bu bağlamda uzman ekibi, yenilikçi düşünce yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Avmek, hazırlamış olduğu Kurumsal Kimlik Çalışmalarında başlıca aşağıda yer alan hizmetleri sunmaktadır.

• Web Sitesi
• Logo
• Kartvizit
• Antetli Kağıt
• Fatura, İrsaliye, Zarf
• Katalog
• Broşür

Kurumsal kimlik çalışmalarımız hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme
Özel yazılım geliştirme işlemleri her zaman zor olmuş fakat imkansız olmamıştır. Biz kendine güvenen, bilgili, büyük proje deneyimleri olan alanında uzman ekibiz.

Özel Yazılım siteler / özel projeler tamamen kullanıcıya özel hazırlandığından dolayı öncelikle ihtiyaçlar belirlenmelidir. İhtiyaca yönelik fikir alışverişleri, araştırmalar ve gidilecek yol belirlendiğinde işlemler başlatılmaktadır.

WordPress Web Sitesi

WordPress Web sitesi
Gelişmiş içerik yönetim sitemi (CMS) olan WordPress ücretsiz araçları ile harika bir site oluşturmanızı sağlar.

Gelişmiş altyapısı ve mobil uyumlu tasarımlarıyla kullanıcıların ilk tercih ettiği yapıların başında gelen WordPress, günümüz teknolojisine en uygun sistemlerden birisidir. Ek olarak yüksek hızlı performansı ve gelişmiş seo altyapısı ile Google da öne çıkmak isteyen işletmelerin işini oldukça kolaylaştırırken hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarına olanak sağlamaktadır.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı ile arama motorlarında üst sıralara ulaşmanız gerektiğinde size destek sağlayabilmelidir.
SEO Danışmanlığı ile arama motorlarında üst sıralara ulaşmanız gerektiğinde size destek sağlayabilmelidir.

SEO Danışmanlığı, bir web sitesi için olmazsa olmazlar hizmetlerden biridir. SEO, bildiğiniz üzere arama motorları sonuçlarından istenen kelimede çıkmak için yapılan çalışmaların tümüne verilen addır.

SEO Danışmanlığı ile arama motorlarında eğer istediğiniz noktaya gelmişseniz, Google’ a ödeyeceğinizi reklam ücreti de düşmeye başlayacaktır. Çünkü birçok kullanıcı reklam alanında yer alan firmaların oraya para karşılığı çıktığını bilir ve güvenmeyebilir. Yalnız gerçek sonuçlarda yer alan sitelerin verdiği güven daha yüksektir.

SEO ile arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için SEO Danışmanlığı hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Dijital Reklam Danışmanlığı

Dijital Reklam Danışmanlığı
Dijital Reklam Danışmanlığı hizmeti tüm reklam platformlarını profesyonel şekilde yönetmek için hizmet verilen alandır.

Günümüzde pazarlama ve reklamın bir ürünü satabilmekteki etkisi dijital platformlarda daha yaygın hale gelmiştir. Akıllı telefonlar yardımı ile ürünü ince detaylarına kadar inceleyebilen teknolojilere sahibiz. Yalnız bir ürün pazarlaması yaparken sadece reklam ile çıkmak doğru bir yöntem değildir. Bir amacınız olmalıdır. Bir ürünü pazarlamak yerine faydasını pazarlayabilmeniz gerekmektedir. Dijital mecralarda tüm reklam çalışmalarınızı biz oluşturalım siz kazanmaya bakın.

Web Tasarım Firması Hangi Basamaklara Göre Çalışır?

Web tasarım firması elindeki siparişin durumuna, önemine ve özelliğine göre farklı çalışma biçimleri oluşturabilmektedir.

AVMEK Creative Media olarak bizim mottomuz;

? Araştır

İşinizi firmanızı araştırır sitenizi inceler bir rapor oluştururuz. Rakipleriniz tarafımızdan incelendikten sonra aşağıdaki işleme geçeriz.

✍️ Planla

İşinizi planlarız. Hangi alanda nerede nasıl bir pozisyon alacağımızı konuşuruz. Reklam için gerekli olan materyalleri depolarız. Sizi tanıtacak ve dijital imajınızı geliştirecek adımları planlarız.

? Geliştir

İşiniz ile ilgili yazılım ve tasarım süreçlerine başlarız. İsteklerinize göre geliştirmelerimizi uygular sisteminizi siz onay verene kadar güncel tutarız.

✅ Öne Çıkar

Reklam için planlanan çalışmaların dijital kimliğinize uygun olması için son düzeltmelerimizi yaparız. Sonrasında ise müşterileriniz sizi bulacaktır.

TIKLA ARA
WhatsApp