Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Eğer siz de “Ben ismimle ön planda olmak istiyorum.” diyorsanız, kişisel web sitesi paketlerimiz tam sizlerin ihtiyacına göre hazırlanmaktadır. Bu paketimiz ile hem işinizi hem de isminizi her zaman ön planda tutabilir, isminiz yazıldığında siz de üst sıralarda bulunabilirsiniz.

Firmamız tarafından hazırlanan kişisel siteler ile mesleğinizi (Avukat, Doktor, Mimar, Yaşam Koçu, Müzisyen vb.) ve isminizi en kısa sürede profesyonel olarak yansıtabilirsiniz. Kolay anlaşılır ara yüzü, mobil uyumlu altyapısı ve kullanışlı yönetim paneli ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yapacağımız web sayfası şahsınıza ait kişisel bir marka olacaktır. Web sitesi oluşturmak ile kalmayıp sosyal medya bağlantılarınız ile sitenizi destekleyebilirsiniz. Kişisel web sitesinde sahip olmanız gereken tüm yönetim bilgilerini online eğitim ile yayınlayabiliriz.

Tüm paketlerimizde sitenizi yönetebilmeniz, içerik ve görselleri güncelleyebilmeniz için kolay kullanımlı yönetim paneli sunmaktayız. Bu sayede sitenizi her zaman güncel tutabilmektesiniz.

Sitemizde yer alan paketlerimiz arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçip, çok kısa sürede internet dünyasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Eğer nasıl başlayacağınıza karar veremediyseniz İletişim sayfamızda yer alan formdan bizlere ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun paketi seçmenizde sizlere memnuniyetle destek olabiliriz.

AVMEK, yaptığı tüm web tasarım ve özel yazılım çözümlerinde profesyonel web tasarım hizmeti vermektedir.

Kişisel web sitesi paketinde bulunan özelliklerimiz...
Kişisel web sitesi paketinde bulunan özelliklerimiz…

Kendinizi en iyi şekilde tanıtan bir web sayfası kesintisiz reklamınızı yapar. Web sayfalarının temel amacı her yerden kolayca ve herhangi bir yerden insanların ulaşabilmesidir. Kişisel web siteleri için en iyi çözümleri AVMEK’te bulabilirsiniz.

Hizmet öncesi ve sonrası sunduğu esnek hizmet ile asla yarı yolda kalmazsınız. Çünkü AVMEK; işini seven genç ve dinamik bir ekipten oluşur.

5/5 - (1 vote)
TIKLA ARA
WhatsApp