Profesyonel Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi | Yazılım Şirketi

Firmamız, işletmelerin web site ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulduğu günden itibaren profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Teslim ettiği tüm siparişlerinde bu hizmet anlayışı ile devam eden Avmek; küçük, orta veya büyük işletme ayrımı yapmaksızın tüm müşterilerine profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Siparişini aldığı tüm proje ve web sitelerinin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini amaçlayan firmamız, zaman içinde teslim ettiği tüm proje ve web sitelerini referans olarak sunabilmektedir.

Firmamız tarafından hazırlanan tüm siteler kendi yazılım, tasarım ve içerik ekibi tarafından hazırlanıp, anahtar teslim yayına alınmaktadır. Bu bağlamda Avmek, sektörde kendi yazılım ve tasarımını geliştiren nadir firmaların başında gelmektedir. Özel yazılım & tasarım ekibi ile aklınızda veya hayalinizdeki web sitesini ve projeyi tam istediğiniz gibi hayata geçirebilmektedir.

AVMEK Creative Media olarak yaptığımız tüm çalışmalar kendi ekibimiz ile geliştirilmektedir. Bu nedenle talep edilen içerikler ve istekleriniz hızlı bir biçimde geliştirilip projenize dahil edilmektedir. Firmamızda geliştirilen her proje yüksek emek ve tecrübe ile ortaya çıkarılmaktadır. Bu konuda işlemler yaptırmadan önce mutlaka örnek çalışamalarımızı isteyiniz.

Başlıca İşletme Web SitesiKişisel Web SitesiE-Ticaret SiteleriKurumsal Kimlik ÇalışmalarıSEO Danışmanlığı ve Özel Yazılım geliştiren firmamız, bu anlamda sizlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözüm ortağı olmaktadır. Düşündüğünüz web sitesi veya hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak adına bizlere İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden veya 0505 075 2555 telefonunda dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp