Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Gelişmiş altyapısı ve mobil uyumlu tasarımlarıyla kullanıcıların ilk tercih ettiği yapıların başında gelen WordPress, günümüz teknolojisine en uygun sistemlerden birisidir. Ek olarak yüksek hızlı performansı ve gelişmiş SEO altyapısı ile Google ‘da öne çıkmak isteyen işletmelerin işini oldukça kolaylaştırırken hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarına olanak sağlamaktadır.

Firmamız, talep edilmesi halinde WordPress altyapısına yazılım müdahaleleri ile bu sistemleri ihtiyaca yönelik kullanıcıya özel hale getirebilmektedir. Özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren (Tesisat, Nakliyat, Temizlik, Tadilat, Dekorasyon vb.) küçük ve orta ölçekli işletme ve firmalara hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

WordPress bir içerik yönetim sistemidir. Bu konuda yanlış bilinen en temel konu WordPress’in bir hazır site olduğudur. Hayır WordPress bir hazır site değildir. Doğrusu hazır bir içerik yönetim sistemidir. WordPress’i kullanılabilir yapan şeylerden biri de onda çalıştırılan tasarımlardır. Tasarımlar zamanla birçok geliştirmeye uğramış ve günümüzde artık mobil cihazlara uygun responsive tasarımlar yerine bir adım daha ilerisi olan AMP (Accelerated Mobile Pages – Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) ile tasarımlar sunulabilmektedir.

Tasarım geliştiriciler ürettikleri tasarımları belli ücretler karşılığında satışa çıkarıp lisanslamaktadırlar. Bu tasarımlar çoğu zaman yavaşlamaya sebep olmaktadır. Bu nedenle WordPress’in saf ve temiz haliyle tema geliştirilmesi etkili olacaktır. Bu yöntem aynı zamanda tasarım düzenleyici olan eklentilerin sitenizi yavaşlatmasına neden olduğu için çalışmalarımızda bu nesneleri kullanmıyoruz. En temel yapıda dilediğiniz tasarım çalışmalarını uygulayabiliyoruz.

Sadece belirli eklentileri (İletişim Formu, Yorumlar, Goolge Recaptcha) kullanıyoruz. Sitenizi yorabilecek, ağır çalışmasına neden olacak tasarım düzenleyicileri kullanmıyoruz. Bu nedenle hangi sayfayı düzenlemek istiyorsanız eğer sayfayı seçtikten sonra “Düzenle” butonuna basmanız gerekmektedir.

WordPress web sitesi ile birlikte sitenizi kolay bir şekilde yönetebilmeniz için yönetim paneli de sunan firmamız, sitenizi her zaman güncel tutabilmenizi sağlamaktadır.

Sitemizde yer alan paketlerimiz arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçip, çok kısa sürede internet dünyasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Eğer nasıl başlayacağınıza karar veremediyseniz İletişim sayfamızda yer alan formdan bizlere ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun paketi seçmenizde sizlere memnuniyetle destek olabiliriz.

5/5 - (1 vote)
TIKLA ARA
WhatsApp