Profesyonel Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi | Yazılım Şirketi

Google Ads (eski adı Adwords) ile yapacağınız ücretli tanıtımlar sayesinde sizden ürün ve hizmet almak isteyen kullanıcıların karşısına hemen çıkmak istemez misiniz?

Vaktimizin çoğunu mobil cihazlarda geçirdiğimiz bu dönemlerde neye ihtiyacımız varsa bunu ilk olarak arattığımız ortam “Google” oluyor. Peki bir hizmet sunuyorsunuz diyelim. Örneğin harika boya badana işleri yapıyosanız bunu gösterebileceğiniz tek ortam bir web sitesidir.

Yaptığınız işten zevk alıyor ve mutlu oluyorsanız eğer neden bu hizmeti sağlamak için internette onların karşısına çıkmıyorsunuz?

İşte burada Google Ads üzerinden reklam vermek devreye giriyor. Profesyonelce kurgulanmış, yenilikçi, dikkat çeken içerik, ben buradayım diye öne çıkan reklam başlıkları, Google Ads öğe, uzantıları ve daha fazlası için mutlaka uzman Ads desteği almanız gerekir.

Google Ads Reklam Danışmanlığı

Çünkü sağlam bir araştırma ve planlama olmadan giriştiğiniz bu platformda yüksek reklam giderleri harcarsınız. Karşılığını almadan harcadığınız her tutar işletmenizi maddi zararlara uğratır. AVMEK olarak, ekibimizin bireysel gelişimlerine katkı sağlamak her işte ilk önceliğimiz olmuştur.

Google’ın sağlamış olduğu sertifikasyon eğitimlerinden geçmiş, Google Ads sertifikalı uzmanları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

AVMEK, danışmanlık hizmeti verdiği hesaplar için yılda 1 Milyon TL reklam bütçesini başarıyla yürütmektedir. Uzman ekibimiz ile sizleri de bu başarıya davet ediyoruz.

Reklam yönetiminizi yapmadan önce mutlaka;

Unutmayın ki, her sitenin kendi reklam paneli kendine özgüdür. Bu nedenle tüm reklam ayarları iki site için de aynı şekilde yapılandırılsa dahi mutlaka performans konusunda farklılıklar gösterebilir.

Bizlere aşağıdaki formdan ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp