Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi internet üzerinden ürün satışına yönelik hazırlanan satış sayfalarıdır. Profesyonel sitelerimizle E-Ticaret’e ilk adımı atabilirsiniz. Firmamız bünyesinde hazırlanan e-ticaret sitelerimizde kapıda ödeme, havale/eft ve sanal poslu olarak online satış yapılabilmektedir.

Kolay yönetilebilen ve tamamen mobil uyumlu hazırlanan e-ticaret sitelerimize ihtiyaca yönelik kategori, alt kategori, ürün ve ürün görseli eklenebilir. Ayrıca istenildiği zaman ürün güncellemesi yapılarak siteler güncel tutulabilmektedir.

Sitelerin güncel olması için oldukça önemlidir. E-ticaret sitesindeki satış odaklı ürünlerde fiyat, açıklamalaları ve ürün görselleri kullanıcılar için oldukça önemlidir. Çünkü sipariş vermesi, sitenizde geçirdiği deneyime ve ürüne gerçekten ihtiyacı olup olmadığını anladığı zaman diliminde gerçekleşir. Bu nedenle ihtiyacı olduğu için sitenize gelen kullanıcıya hızlı, güvenli, kaliteli görseller gösterilmelidir. Ürünü anlatan tam açıklamalar ile kullanıcıları satışa ancak bu şekilde yönlendirebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde geliştirilen tasarım ve yazılım çalışmaları ile birlikte özel tasarım çalışmaları yapılarak hazırlanan e-ticaret platformları üzerinden siz de hedeflediğiniz satışı web sayfamız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirirsiniz.

Sitemizdeki paketlerimiz arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçip, kısa sürede online satış dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Eğer nasıl başlayacağınıza karar veremediyseniz iletişim sayfamızda yer alan formdan bizlere ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun paketi seçmenizde sizlere memnuniyetle destek olabiliriz.

5/5 - (1 vote)
TIKLA ARA
WhatsApp