Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları


Yıllık yenileme ve lisans bedeli yok. Rakiplerinin önüne geçmeniz tam zamanı!

Yeni Web Siteniz İçin Alan Adı ve Hosting
İLK YIL BİZDEN HEDİYE!

Bizi Arayın
0 (505) 075 25 55


Başlıca İşletme Web Sitesi, Kişisel Web Sitesi, E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Özel Yazılım geliştiren firmamız, bu anlamda sizlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözüm ortağı olmaktadır. Düşündüğünüz web sitesi veya hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak adına bizlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapıp destek olacak.

Adres;

Prestige24
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:17/82 Bahçelievler/İstanbul

E-Mail;
info@avmek.com

Gsm;
+90 (505) 075 2555

Sabit Telefon;
+90 (212) 813 7644


Firmamız tarafından hazırlanan tüm siteler kendi yazılım, tasarım ve içerik ekibi tarafından hazırlanıp, anahtar teslim yayına alınmaktadır. Bu bağlamda AVMEK, sektörde kendi yazılım ve tasarımını geliştiren nadir firmaların başında gelmektedir. Özel yazılım & tasarım ekibi ile aklınızdaki veya hayalinizdeki web sitesini tam istediğiniz gibi hayata geçirebilmektedir. Paketler ve fiyatlarımızı inceleyip bizi arayabilir veya aşağıdaki formdan bilgilerinizi gönderirseniz sizi arayabiliriz.

Web tasarım, özel yazılımlar ve mobil uygulamalar geliştiren AVMEK, web sitenizi veya projenizi benimseyip her proje için sektörel araştırmalar yapıp, rakiplerinizi ölçümler. Ayrıca bu plan dahilinde özel strateji üreten firmamız gelişmiş, güncel ve düzenli bir yazılım altyapısı kurar.

Profesyonel web tasarım çözümleri üreten firmamız küçük, orta ve büyük işletmeler için projeler geliştirmektedir. Bununla beraber siteleriniz hazırlanırken site içeriğinizi özgün yazılarımız ile destekliyoruz. Bu nedenle rakipleriniz ile yarışabilecek içeriklere ve kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm olacak yazılara sahip olabileceksiniz.

Aşağıdaki formdan bize ulaşabilir teklif isteyebilirsiniz. Temsilcimiz sizlere hemen ulaşıp gerekli tüm bilgileri ve aklınızdaki soruları cevaplayacaktır.

    5/5 - (2 votes)
    TIKLA ARA
    WhatsApp