Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Özel yazılım geliştirme alanında ülkenin sayıca çok az firması kendi yazılım ve tasarım çalışmalarını bünyesinde yapabilmektedir. Bu nedenle sektörde kendi yazılım ve tasarım ekibi ile tek koldan tüm hizmetleri sunabilen firmamız ihityacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bu çalışmalar neticesinde yapılan tasarım ve yazılım tamamen kendi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca noktasından virgülüne kadar kendi bünyemizde oluşturmaktadır. Hiçbir şekilde free tema (ücretsiz tema) kullanmadan web sitenizin tasarım işlemlerini yapmaktadır. Bu özelliği sayesinde istenilen tasarımı veya üretilen fikri dışa bağımlı olmadan ortaya koymaktadır.

AVMEK, kendi bünyesinde bulunan yazılım – tasarım ekibi ile tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve yazılımlar geliştirebilmektedir. İhtiyaca yönelik hazırlanan bu sistemler, herhangi bir hazır altyapı kullanılmadan geliştirmeye açık olarak hazırlanmaktadır.

Özel Web Yazılım Geliştirme

Özel web yazılım ile oluşturulmuş siteler tamamen kullanıcıya özel hazırlandığından dolayı öncelikle ihtiyaçlar belirlenmelidir. İhtiyaca yönelik fikir alışverişleri, araştırmalar ve gidilecek yol haritası belirlendiğinde işlemlere start verilmektedir.

Projeniz oluşturulurken rakipleriniz araştırak bir plan hazırlanır. Bunun sonucunda sitenizde gerekli alanlar yüksek kullanıcı deneyimi sunmak adına yeniden hazırlanır.

Özel yazılım kişi veya firmaların ihtiyaçlarına göre üretilmektedir. Bu nedenle kullanım kolaylığı sağlayıp istediğiniz her işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan sistemlerdir.

AVMEK , Özel Yazılım Geliştirme konusunda lider konumundadır.

Herşeyden önemlisi kullanıcıya en iyi deneyimi sunmaktır. Bir kullanıcının sitede daha fazla zaman geçirmesi, sitenin hit değerinin yükselmesi demektir. Ayrıca arama sonuçlarında yükselmesi için gerekli olan maddeye uyan sebepler arasındadır.

İsteklerine özel olarak geliştirilen web yazılımları ile hedefinize giden yolda dijital çözüm ortağınız oluyoruz. Yaptığımız mobil uygulamalar, özel portal projeler, CMS sistemleri ve dijital pazarlama alanlarımız ile çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda reklam metinleri, görseller ve markaya özel pazarlama stratejilerimiz ile sizi potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkarıyoruz.

Özel yazılım site/proje talepleriniz ile ilgili iletişim sayfamızda yer alan formdan ve bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp