Profesyonel Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi | Yazılım Şirketi

Firmamız, işletmelerin web site ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulduğu günden itibaren profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Teslim ettiği tüm siparişlerinde bu hizmet anlayışı ile devam eden Avmek; küçük, orta veya büyük işletme ayrımı yapmaksızın tüm müşterilerine profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Firmamız tarafından hazırlanan İşletme Web Sitelerimiz; hizmet sektöründe faaliyet gösteren (Tesisat, Nakliyat, Temizlik, Tadilat, Dekorasyon vb.) firma, şirket ve şahısların hizmetlerini en iyi şekilde yansıtabilecekleri tamamen mobil uyumlu, kolay anlaşılır ve kullanışlı sitelerimizdir.

Yaptığımız tüm çalışmalar profesyonel olarak tarafımızca gerçekleşmektedir. Bu nedenle talep ettiğiniz güncellemeler hızlıca yapılıp yayın işlemlerine geçilir. Son halini onay vermeniz halinde yayın işlemleri başlayacak olup sonradan mail adresiniz oluşturulur. Bu aşamadan sonra mail ve parola bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere işletme web sitesi, profesyonel web sitesi, eticaret siteleri, SEO hizmetleri, özel yazılım çalışmaları ve kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özel yazılım çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız sizlere her anlamda profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Yazılım ve tasarımlarımız kendi ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu nedenle istediğiniz herşeyi sitenize rahatlıkla geliştirebilecek ekibe sahibiz. Hemen siz de bir web sitesi yaptırarak hızlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip siteler oluşturabilirsiniz.

Tüm paketlerimizde sitenizi yönetebilmeniz, içerik ve görselleri güncelleyebilmeniz için kolay kullanımlı yönetim paneli sunmaktayız. Bu sayede sitenizi her zaman güncel tutabilmektesiniz.

Sitemizde yer alan paketlerimiz arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçip, çok kısa sürede internet dünyasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Eğer nasıl başlayacağınıza karar veremediyseniz İletişim sayfamızda yer alan formdan bizlere ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun paketi seçmenizde sizlere memnuniyetle destek olabiliriz.

TIKLA ARA
WhatsApp