Profesyonel Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi | Yazılım Şirketi

Aromaterapi web siteleri sektöre göre hazırlanan, güncel ve dinamik web siteleri arasındadır. Bir web sitesi düşünün ki, sitenize gelen ziyaretçiler daha uzun kalıyor ve onları sitenizde kalmaya ikna eden sebepler var. Bu sebepleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Aromaterapi sektöründeki kelimelerinin Google arama motorlarında ayda 225.000 ‘e yakın oranda aratıldığını biliyor muydunuz? Peki, bu aramaları yapan kişilerin gerçekten ihtiyaç duyduğu için arama motorlarını kullandıklarını biliyor musunuz?

Aşağıda aromaterapi ve sağlık ürünleri kelime türünün son 1 yıla (Şubat 2020 – Şubat 2021) ait arama yoğunluğunun grafiği bulunmaktadır.

Aromaterapi kelimesinin son 2020 Şubat ile 2021 Şubat (1 Yıllık) süreçte aratılma oranı. Aromaterapi web siteleri.
Aromaterapi kelimesinin son 2020 Şubat ile 2021 Şubat (1 Yıllık) süreçte aratılma oranı.

Bu Rapor Bize Neyi Anlatıyor?

Sonuçlar

Ne Yapmalıyız?


Aromaterapi Web Siteleri İçin Fiyatlar

Aromaterapi sektöründe olanlar özel web sitesi fiyatları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Size en uygun paketi beraber seçiyoruz. Yıllık yenileme bedeli almıoyor, domain ve hosting ücretinizi ilk yıl hediye ediyoruz.

Güncel fiyatlarımız için Paketler & Fiyatlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Farklı tasarımlarımızı görüntüleme için bize aşağıdaki WhatsApp numaramızdan mesaj atmanız yeterlidir. Sektörünüze en uygun çalışmalarımızı sizlere link olarak paylaşalım.

Aromaterapi Web Siteleri – Paket İçeriği

Türkçe Yönetim Paneli - Aromaterapi Web Siteleri

Türkçe
Yönetim Paneli

Sınırsız Sayfa Ekleyebilme - Aromaterapi Web Siteleri

Sınırsız Sayfa
Ekleme

Ücretsiz Teknik Destek - Aromaterapi Web Siteleri

Ücretsiz Teknik
Destek

İlk Yıl Domain & Hosting HEDİYE - Aromaterapi Web Siteleri

İlk Yıl Domain
& Hosting HEDİYE

Kurumsal Mail Adresleri - Aromaterapi Web Siteleri

Kurumsal Mail Adresleri

%100 Mobil Uyumlu - Aromaterapi Web Siteleri

%100 Mobil
Uyumlu

Full+Full SEO Optimizasyonu - Aromaterapi Web Siteleri

Full+Full SEO Optimizasyonu

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site - Aromaterapi Web Siteleri

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site

Bana Örnek Tasarım Gönderin

Aromaterapi Web Site Örnekleri

Aromaterapi web site örneklerimiz, profesyonel ve gelişmiş bir altyapı ile hazırlanmaktadır. Gerekli tüm işlemlerin tarafımızca özenle gerçekleştirilmektedir. Çünkü tüm müşteri kitlenizi siteniz üzerinden sizi aratmaya teşvik edip iletişim kurabileceğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Hazırladığımız çalışmaları inceleyebilmeniz için size tamamı tarafımızdan özel olarak tasarlanmış, içerikleri tarafımızdan özgün olarak yazılmış, Google SEO uzmanlarımızın onayından geçmiş ve çoğu web sitesi için Ads reklam çalışmaları yürütülmüş örnekler paylaşacağız.

Mobil Uyumlu Aromaterapi Web Sitesi Örneği

Mobil uyumlu aromaterapi ürünleri satan web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.
Mobil uyumlu aromaterapi ürünleri satan web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: www.goymenoil.com

Sitenizi Hangi Amaca Uygun Hazırlıyoruz?

Müşteri Tipleri

Bizim için 3 farklı müşteri tipi vardır. Birincisi ev kullanıcılarıdır. Ev kullanıcıları sitenize doğal arama sonuçlarından ulaşabileceği gibi, Google Ads reklamlarınızdan, sosyal medya hesaplarınız veya sosyal medya reklamlarından sizlere ulaşır. İşlerini çabuk halledecek yakın bir servis ararlar.

İkinci müşteri tipi ise kurumsal bazda varlık gösteren firmalardır. Biz bunlara orta segment müşteri adı veriyoruz. Kurumsallık ve güven ararlar. İşlerini hızlı ve uygun fiyatlı gerçekleştirmeye çalışan firmalardır.

Üçüncü müşteri tip ise plaza kesimi dediğimiz genelde teklif ve sözleşmeler ile iş talebinde bulunan firmalardır. Biz bunlara üst kesim müşteri grubu adı veriyoruz. Bu firmaların sizde aradığı özellikler ise; firma olmanız, kurumsal kimliğinizi yansıtmanız, sosyal medyada görünür ve aktif olmanızdır. İş konusunda acil ve kaliteli görüntüye sahip web sitelerinden iş talebinde bulunurlar.

Aromaterapi web siteleri ile sitenize daha fazla müşteri çekin. Aromaterapi web sitesi yaptırın.
3 farklı müşteri kitlesini sitene çekebilirsin. Bunun için gerekli olan her şeyi biz ayarlıyoruz.

Yaptığımız tüm web tasarım çalışmaları, yukarıda bahsettiğimiz 3 farklı müşteri tipine göre hazırlanmaktadır. Biz, tüm tasarım, içerik ve logo çalışmalarımızı özgün (size özel-kimsede olmayan) olarak anahtar teslim hazırlıyoruz. Tüm süreçlerde Google SEO ve Google Ads yapılarına uygun, hızlı ve SSL güvenlik sertifikalı siteler oluşturuyoruz.

Aromaterapi Web Siteleri İçin Analiz Yaptık

Kazanacaklarınız

Öyle bir noktaya geldik ki etrafımızda neyin olup neyin olmadığını bile telefondaki harita programlarından öğreniyoruz.

Ya da bize en yakın firmaları bulmaya uğraşıyoruz. Teknolojinin bizleri getirdiği en temel nokta artık internet ortamı olmuştur. Bu dünyada teknolojinin nimetlerinden faydalanan milyonlarca insan var. Bu yüzden sadece reklamlardan size ulaşan müşterilerin haricinde yerel bölgenizde bulunan müşterileri de memnun etmenin yolunu bulmalısınız. Siz rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Herşeyden önce bir müşteri kazanırsın sana bir müşteri daha getirir. Memnun kaldıkları sürece sadece sizi ararlar. Ekstra reklam yapmadan bir müşteri akışın olur. Bunu kim istemez ki?

Aromaterapi web siteleri için eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verirseniz  rakiplerinizin ne yaptığını takip ederiz.
Aromaterapi web sitelerinde rakip analizi olmadan asla bir adım atmıyoruz. Rakiplerinizi gözlemliyoruz. Müşteri kitlenizi tanıyoruz.

Eğer iyi yapılandırılmış bir reklam profilin varsa biraz daha geniş bir çevreye hizmet verebilirsin. Ondan sonra bu da sana ekstra kazanç ve müşteri demektir.

Herşeyden önce reklamlarınızı amatör şekilde veriyorsan ve telefonların az çağrı alıyorsa bizden profesyonel Google Ads Reklam Danışmanlığı almalısın.

Kaybedecekleriniz

Açık ve net olalım. Hiç bir şey kazanamadığınız gibi yavaşça gerileyip firmanızı kapatacak duruma bile gelebilirsiniz. İşin özü budur.

Aromaterapi Web Sitesi Tasarımı

Aromaterapi web sitesi tasarımı, özenle ve profesyonelce hazırlanmalıdır. İşin görsel boyutu içerik kadar önemlidir. Çünkü bir kullanıcı sitenizde ortalama 3-7 saniye içinde kalıp kalmamanın kararını veriyor. Bu nedenle kullanıcılara az, öz ve net bilgiler sunmalısınız.

Kitleleri elinizde tutmak için mutlaka onlara anlaşılır ve basit halde içerikler sunmalısınız. Bu dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisidir. Ayrıca, sitenizde bir kullanıcı ne kadar çok süre harcıyorsa o site o kadar değerlidir.

Aromaterapi Web Sitesi

Birincisi siteniz yapısı itibariyle hızlı çalışmalıdır. İkincisi son teknoloji sistemler ile taleplerinizi yerine getirmek için dizayn edilmiş olmalıdır. Özgün ve kurumsal yapıda hazırladığımız siteler sizlere daha fazla ziyaretçi getirebilecek anahtar kelimelere odaklı hazırlanmaktadır.

SEO Uyumlu Aromaterapi Web Siteleri

Herşeyden önce SEO uyumlu aromaterapi web siteleri tüm tablet, telefon ve mobil cihazlarda yüksek hız ve performansa dayalı olarak, cihaz ekranlarına özel olarak çalışmaktadır. Daha fazla bilgi edinebileceğiniz Arama Sonuçlarında Yükselmek İçin 8 İpucu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Aromaterapi web siteleri için tüm SEO alt yapısını kuruyoruz.
Web siteniz için SEO ayarlarını yapıyoruz. Sizin reklamsız üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli altyapıyı biz hazırlıyoruz.

Reklam (Google Ads) Performansı Yüksek Aromaterapi Web Sitesi

Reklamlar bir site için oldukça önemlidir. Çünkü para verdiğiniz sistemden en iyi şekilde yararlanmak sizin en doğal hakkınızdır. Profesyonel olarak yönetilmeyen her reklam hesabı tıklanma sayınızı düşüreceği gibi arama oranlarınızı da düşürüp etkisiz reklam durumuna geçmektedir. Bu nedenle reklamınız ikinci sayfa veya daha sonraki sayfalarda anca görüntülenmeye başlayacaktır.

Ama reklam performansı yüksek aromaterapi web sitesi ile daha fazla kullanıcıya ve gerçekten işi yaptıracak kitlenin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Aromaterapi Web Sayfası Tasarımları

Hazır aromaterapi web sayfalarının tasarım çalışmaları tarafımızdan yapılarak size özel oluşturulmakla beraber isteklerinizi ön çalışma sunumundan önce veya sonra bildirebilir, harika bir tasarıma beraber karar verip geliştirebiliriz.

Yapılan tasarım ve içerik çalışmaları size özel olmaktadır. Logonuzu özgün formatta hazırlıyor ve profesyonel baskı yapabileceğiniz formatlarını (.ai, .svg, .pdf) sizlere teslim ediyoruz.

Mobil uyumlu aromaterapi ürünleri satan web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.
Mobil uyumlu aromaterapi ürünleri satan web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: elyxir.com.tr

TIKLA ARA
WhatsApp