Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Özel web yazılım aslında özgür ruha sahip farklı yazılım dillerinde geliştirilip kişiselleştirilebilen özel taleplere göre yazılım müdahalesi yapılıp yeni özelliklerin eklenebildiği geniş bir yazılım hizmetidir. Biz farklı bir isim ile de kullanırsak eğer genelde web programlama da denilebilmektedir.

Özel Web Yazılım Avmek Web Tasarım
Özgür ruhlu çalışkan ve gelişime açık bir yazılım ekibi ile her proje gönül rahatlığı ile geliştirilir. Size kolayca kullanmak kalır.

Özel web yazılım projelerinde C#, VB.NET, PHP, JAVA, ASP.NET, XML gibi web yazılım dilleri kullanılır. Gerçekleştirilecek bir özel yazılım projesinin yazılım uzmanın yukarıda belirtilen yazılım dillerine hâkim olması gerekir.

Peki; bu yazılım uzmanı kimdir, yazılım uzmanı nasıl olunur, yazılım uzmanlığı hakkında tüm bilgileri sizin için derledik.

Yazılım uzmanı kime denir?

Özel web yazılım uzmanlığı bir meslek alanı olup alanında uzman kişilerin birden çok yazılım dilini uzun süreler boyunca proje geliştirmek için kullanmış kişilerdir. Bu kişiler yazılım uzmandır. İnternet üzerinden alınmış bir online kursu bitirdiğinizde yazılım uzmanı olamazsınız. Teorik olarak birçok çalışma yapmış olmanız tabiri caizse yıllarınızı bu iş için harcamanız gerektiğidir. Yazılım konusunu ben iki bölümde işleyeceğim. İlk bölüm web yazılım geliştiriciliğidir. Diğer yazılım dillerini de ayrıca belirteceğim.

Web Yazılımcısı Kimdir?

Web yazılım uzmanı olmak maalesef sanıldığı kadar kolay değildir. En az bir yazılım dilinde oldukça iyi seviyede kod yazabilmelidir. Bunun için belki kaç gece uykusuz günleri geçmiştir. Zeki ve parlak fikirlere sahip genelde biraz da asosyal kişilerdir.

Tabii ki bu insanlar konuşma dilinin haricinde makinenin de dilinden anlamak zorundadır.  C#, VB.NET, PHP, JAVA, ASP.NET, XML gibi web yazılım dillerini kullanarak proje geliştirir. Minimum 6-10 yıl aralığında kendini başarılı projeler ile geliştirmiş olmalıdır. Bitirmiş olduğu projelerini referans olarak sunabilecek ve bir yazılımı en temel kod düzeyi olan HTML dilinden başlayıp projeyi teslim edeceği son noktaya kadar hazır materyal kullanmadan yazabilecek bilgiye sahip olmalıdır.

Avmek yazılım ekibini; kadrosunu yeniliklere ve teknolojinin getirdiklerini kendisi için işleyip mevcut teknolojilere, projenin ihtiyaçlarına, sunucu tercihine ve sistem yeterliliğine bağlı olarak yâ da müşterinin özel talebine göre yazılım geliştirebilen profesyonel yazılım uzmanlarından oluşturmaktadır.

Özel Web Yazılım Avmek Web Tasarım
Biz bazen bu kodların arasında kaybolabiliyoruz 🙂 Ama yolu bildiğimiz için çözmesi kolay oluyor.

Basit tabirle iki paragrafa sığdırılamayacak işleri yaparlar. Yazılımcıları üzmeyelim. Her projeyi özel yazılıma döktüğünde devamlı olarak bir beyin fırtınası gerçekleştirirler.

Avmek yazılım uzmanları, kendisine gelen bir projeyi geliştirirken fayda sağlayacak fikirlerini proje sahibi ile paylaşır ve her zaman ziyaretçi odaklı düşünüp projenin kolay, anlaşılır ve hızlı yapıda çalışması için gerekli altyapıyı sağlar.

Makine yazılımcısı nasıl olunur?

Biz web yazılım ekibiyiz.

Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde yazılım dilleri makinede bulunan algılayıcı düzenekleri ile ve sistematik entegrasyonlar vasıtasıyla yazdığınız dili anlayıp komutları yerine getirir. Bir vinç düşünün. Tonlarca ağırlıktaki bir yükü tek tuş ile istediğiniz koordinata ya fa bölüme taşıma esnasında hiçbir insan yardımı olmadan indirebiliyor. Bu büyüklükteki bir ağırlığı birden çok insanın taşıması ne kadar da zor değil mi?

Bütün icatlar ve buluşlar ihtiyaçtan doğmaktadır. Bu sebeple bir satır kod tonlarca ağırlığı kaldırmaya yetecek kadar güce sahip olabilir.

Bu işin yazılım ve mekanik kısmıdır. Web yazılım uzmanlığının bu uzmanlıktan farkı görsel açıdan insanlara hitap edebilecek kitlelere ulaşan ve tamamen insan ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çözümdür.

Özel Web Yazılım Avmek Web Tasarım
Özel Web Yazılım bir gerekliliktir.

Sosyal medya markalarını düşünün. Bir sağlık vakfının yardım toplamak için oluşturdu bir site düşünün. Bu gibi projeler insanlığa hizmet için oluşturulur. Aynı yazılım dili fakat farklı alanlarda kullanılan ürün veya hizmetlerdendir.

Tavsiyelerimiz

İhtiyaçlarınızı Doğru Teknolojiler ile Çözümlemelisiniz

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri arıyorsanız öncelikle nelere ihtiyaç duyduğunuzu bilmelisiniz. Bu zaman zarfında önemli olan bu hizmeti profesyonel destek alabileceğiniz doğru firma ile yürütmektir. Doğru teknolojileri işinize adapte etmek size her zaman kazandıracaktır.

Teknoloji ile İşinizi Daha Fazla Kitlelere Ulaştırın

Yeni teknolojiler, arama motorları (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) tarafından her zaman daha yenilikçi oldukları için aratıldıkları kelimelerde yukarıda çıkmaktadırlar. Özel web yazılımlarınız da üretilirken oldukça esnek ve güncellenebilir olmalıdır.

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Özel web yazılım size özeldir. İsteklerinize göre oluşturulur. Genelde bir proje olarak geliştirilir. Size özel geliştirilen yazılımlar işinize adapte ettiğinizde iş hayatınızı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda daha rahat bir yönetime sahip olacaktır. Özel web yazılım, sizin koordinasyon ve hareket alanınızı da genişleterek kolaylaştıracaktır.

Özel web yazılım fikriniz varsa bize ulaşabilirsiniz. Çünkü biz sizin için geliştiriyoruz.

Fikirlerimiz buluşsun!

Özel Web Yazılım Avmek Web Tasarım
Projeniz için beyin fırtınası yapacak bir ekip var.

Avmek olarak, fikirlerimizi buluşturalım. Sizin de hayata geçirmeyi planladığınız bir özel yazılım projeniz varsa ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız ücretsiz destek hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ne kadar sürede ve maliyet ile projeyi hayata geçirebileceğimizi değerlendirelim. Burada önemli bir noktayı vurgulamak isteriz. Kurumsal web sitelerine göre daha fazla emek ve zaman gerektiren özel yazılım projelerinde projenizi ve ödeme planını yaparak her iki taraf içinde çalışmalarımızı kolaylaştırıyoruz.

Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

WhatsApp’tan mesaj gönder.

Bunu oyla post
TIKLA ARA
WhatsApp