Web Sitesi Tasarımı | Profesyonel Web Sitesi | Web Tasarım

Kurumsal web sitesi; kurumsal firmaların en çok ihtiyaç duyduğu web sitelerinden bir tanesidir. Kurumsal siteler hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Nedir ?

Kurumsal firmaların imajını, kalitesini ve çalışmasını yansıtan web siteleridir. Bir kurumsal web sitesi kullanıcıların gözünden ne kadar profesyonel gözükürse kurumsal firmanızda o kadar profesyonel gözükmektedir.

kurumsal web siteleri müşterilerinize güven vererek müşteri kitlenizi arttırır.
Günde binlerce kullanıcı internet yardımı ile kurumsal firmalardan hizmet almaktadırlar.

Kurumsal web siteleri hazırlanırken şirket profili göz önünde tutularak tasarlanır. Kullanıcıların ziyaret ettiği bu siteler, içerisinde yer alan içerikleriyle beraber firma kalitesini ve firma tecrübesini belirlemektedir.

Kurumsal Web Sitesinin Özellikleri

Kurumsal web sitesi özellik bakımından diğer sitelere göre biraz daha zahmetlidir. İçerik anlamında zengin bilgiler ve özgün kaliteli resimler kullanılması gerekmektedir.

Kurumsal web sayfalarınız responsive (mobil uyumlu) olarak tasarlanmaktadır. Mobil cihazlardan giriş yapıldığında siteniz cihaz boyutlarına göre düzenli bir şekil alır ve kullanıcılarınızın sitenizde daha rahat bilgi almasına yardımcı olur.

Web sayfanızı kullanan kullanıcıların en dikkat ettiği özelliklerden biride web sitenizin hızıdır. Kullanıcılar web sitenizde yaptığı işlemlerde geç tepki alıyorsa bu web sitenizde olumsuz bir izlenim bırakmaktadır.

Web sitenizin hızını PageSpeed Insights aracılığı ile ölçebilirsiniz.

Renkli tasarımlardan ziyade soft renkler kullanarak kullanıcıların gözünü yormadan ve siteden daha çok sitenin içeriklerini göz önüne çıkarmak gerekmektedir.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Kullanılır ?

Kurumsal web sayfa kullanımında en önemli kural özgün içerik eklemektir. Rakiplerinizin sürekli önünde olmak ve daha çok müşteri kitlesine sahip olmak için sitenize sektörünüz ile ilgili içerik yazmak sitenizin Google sıralamasını yükseltmek ile birlikte kullanıcılarınıza daha çok güven ve bilgi verebilirsiniz.

Kurumsal web sitelerinde özgün içerik ekleme Google sıralamasında daha üst konumlarda olmanızı sağlar
Kurumsal web sitenize içerik ekleyerek güncel tutmanız yoğun müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

Profesyonel bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız yapım aşamasındayken seo alt yapısı ve güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kurumsal Web Sitesinin Faydaları

Günümüz teknolojisi ve sektörlerde olan yoğunluk sebebi ile kullanıcılar genel olarak firmaları internet ortamında aratmaktadır.

Herhangi bir sektörde profesyonel hizmet almak isteyen müşteriniz web sitenize girerek yapmış olduğunuz işlere ve referanslarınıza bakarak sizler ile kolay bir şekilde iletişim kurabilir.

Daha detaylı bilgi ve profesyonel hizmet için bize ulaşın sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp