Profesyonel Web Tasarım Firması | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Gelinlikçi web siteleri sektöre göre hazırlanan, güncel ve dinamik web siteleri arasındadır. Bir web sitesi düşünün ki, sitenize gelen ziyaretçiler daha uzun kalıyor ve onları sitenizde kalmaya ikna eden sebepler var. Bu sebepleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Gelinlik sektörü için Google arama motorlarında ayda 100.000 ‘e yakın oranda kelime aratıldığını biliyor muydunuz? Yalnız, bu aramaları yapan kişilerin gerçekten ihtiyaç duyduğu için arama motorlarını kullandıklarını biliyor musunuz?

Aşağıda gelinlik ve benzer kelime türlerinin son 1 yıla (Haziran 2020 – Mayıs 2021) ait arama yoğunluğunun grafiği bulunmaktadır.

Gelinlik sektörüne ait kelimelerin son 2020 Haziran ile 2021 Mayıs (1 Yıllık) süreçte aratılma oranı.
Gelinlik sektörüne ait kelimelerin son 2020 Haziran ile 2021 Mayıs (1 Yıllık) süreçte aratılma oranı.

Bu Rapor Bize Neyi Anlatıyor?

Sonuçlar

Ne Yapmalıyız?


Gelinlikçi Web Siteleri İçin Fiyatlar

Gelinlikçi web sitesi fiyatları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Size en uygun paketi beraber seçelim. Bunun yanında belirtmek isteriz ki yıllık yenileme bedeli (lisans bedeli) almıyoruz. Ayrıca domain ve hosting ücretleri ilk yıl bizden hediye.

Güncel fiyatlarımız için Paketler & Fiyatlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hemen şimdi farklı tasarımlarımızı görüntülemek için bize aşağıdaki WhatsApp numaramızdan mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sektörünüze en uygun çalışmalarımızı sizlere link olarak paylaşalım.

Gelinlikçi Web Siteleri – Paket İçeriği

Türkçe Yönetim Paneli - Gelinlikçi Web Siteleri

Türkçe
Yönetim Paneli

Sınırsız Sayfa Ekleyebilme - Gelinlikçi Web Siteleri

Sınırsız Sayfa
Ekleme

Ücretsiz Teknik Destek - Gelinlikçi Web Siteleri

Ücretsiz Teknik
Destek

İlk Yıl Domain & Hosting HEDİYE - Gelinlikçi Web Siteleri

İlk Yıl Domain
& Hosting HEDİYE

Kurumsal Mail Adresleri - Gelinlikçi Web Siteleri

Kurumsal Mail Adresleri

%100 Mobil Uyumlu - Gelinlikçi Web Siteleri

%100 Mobil
Uyumlu

Full+Full SEO Optimizasyonu - Gelinlikçi Web Siteleri

Full+Full SEO Optimizasyonu

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site - Gelinlikçi Web Siteleri

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site

Bana Örnek Tasarım Gönderin

Gelinlikçi Web Site Örnekleri

Gelinlikçi web site örneklerimiz, profesyonel ve gelişmiş bir altyapı ile gerekli tüm işlemlerin tarafımızca özenle gerçekleştirdiği aynı zamanda tüm müşteri kitlelerinin siteniz üzerinden size ulaşabileceği ve onları aramayı teşvik edebileceği şekilde hazırlanır.

Şimdi hazırladığımız çalışmaları inceleyebilmeniz için size tamamı tarafımızdan özel olarak tasarlanmış, içerikleri tarafımızdan özgün olarak yazılmış, Google SEO uzmanlarımızın onayından geçmiş ve çoğu web sitesi için Ads reklam çalışmaları yürütülmüş örnekler paylaşacağız.

Mobil Uyumlu Gelinlik Web Sitesi Örneği

Mobil uyumlu gelinlikçi web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.
Mobil uyumlu gelinlikçi web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: chamay.com.tr

Sitenizi Hangi Amaca Uygun Hazırlıyoruz?

Müşteri Tipleri

Bizim için 3 farklı müşteri tipi vardır. Birincisi ev kullanıcılarıdır. Ev kullanıcıları sitenize doğal arama sonuçlarından ulaşabileceği gibi, Google Ads reklamlarınızdan, sosyal medya hesaplarınız veya sosyal medya reklamlarından sizlere ulaşır.

İkinci müşteri tipi ise kurumsal bazda varlık gösteren firmalardır. Biz bunlara orta segment müşteri adı veriyoruz. Kurumsallık ve güven ararlar. Ama işlerini hızlı ve uygun fiyatlı gerçekleştirmeye çalışan firmalardır.

Üçüncü müşteri tip ise plaza kesimi dediğimiz genelde teklif ve sözleşmeler ile iş talebinde bulunan firmalardır. Biz bunlara üst kesim müşteri grubu adı veriyoruz. Bu firmaların sizde aradığı özellikler ise; firma olmanız, kurumsal kimliğinizi yansıtmanız, sosyal medyada görünür ve aktif olmanızdır. Bunun yanında iş konusunda acil davranıp kaliteli görüntüye sahip web sitelerinden ürün talebinde bulunurlar.

Gelinlikçi web siteleri ile sitenize daha fazla müşteri çekin.
3 farklı müşteri kitlesini sitene çekebilirsin. Bunun için gerekli olan her şeyi biz ayarlıyoruz.

Oysa ki yaptığımız tüm web tasarım çalışmaları, yukarıda bahsettiğimiz 3 farklı müşteri tipine göre hazırlanmaktadır. Hatta tüm tasarım, içerik ve logo çalışmalarımızı özgün (size özel-kimsede olmayan) olarak anahtar teslim hazırlıyoruz. Ayrıca tüm süreçlerde Google SEO ve Google Ads yapılarına uygun, hızlı ve SSL güvenlik sertifikalı siteler oluşturuyoruz.

Gelinlikçi Web Siteleri İçin Analiz Yaptık

Kazanacaklarınız

Öyle bir noktaya geldik ki etrafımızda neyin olup neyin olmadığını bile telefondaki harita programlarından öğreniyoruz.

Ya da bize en yakın firmaları bulmaya uğraşıyoruz. Teknolojinin bizleri getirdiği en temel nokta artık internet ortamı olmuştur. Bu dünyada teknolojinin nimetlerinden faydalanan milyonlarca insan var. Bu yüzden sadece reklamlardan size ulaşan müşterilerin haricinde yerel bölgenizde bulunan müşterileri de memnun etmenin yolunu bulmalısınız. Siz, rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Bir müşteri kazanırsın sana bir müşteri daha getirir. Memnun kaldıkları sürece sadece sizi ararlar. Bu nedenle ekstra reklam yapmadan bir müşteri akışın olur. Bunu kim istemez ki?

Gelinlikçi sektörü için eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verirseniz  rakiplerinizin ne yaptığını takip ederiz.
Gelinlikçi web sitelerinde rakip analizi olmadan asla bir adım atmıyoruz. Rakiplerinizi gözlemliyoruz. Müşteri kitlenizi tanıyoruz.

Eğer iyi yapılandırılmış bir reklam profilin varsa biraz daha geniş bir çevreye hizmet verebilirsin. Böylelikle ekstra kazanç ve müşteri edinirsin.

Herşeyden önce reklamlarınızı amatör şekilde veriyorsan ve telefonların az çağrı alıyorsa bizden profesyonel Google Ads Reklam Danışmanlığı almalısın.

Kaybedecekleriniz

Şimdi açık ve net olalım. Hiç bir şey kazanamadığınız gibi yavaşça gerileyip firmanızı kapatacak duruma bile gelebilirsiniz. İşin özü budur.

Gelinlikçi Web Sitesi Tasarımı

Gelinlik web sitesi tasarımı, özenle ve profesyonelce hazırlanmalıdır. İşin görsel boyutu içerik kadar önemlidir. Çünkü bir kullanıcı sitenizde ortalama 3-4 saniye içinde kalıp kalmamanın kararını veriyor. Bu nedenle kullanıcılara az, öz ve net bilgiler sunmalısınız.

Özellikle kitleleri elinizde tutmak için mutlaka onlara anlaşılır ve basit halde içerikler sunmalısınız. Bu sebeple ziyaretçileriniz için dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Sitenizde bir kullanıcı ne kadar çok süre harcıyorsa o site o kadar değerlidir.

Gelinlikçi Web Sitesi

Sonuç olarak gelinlikçi web sitesi yapısı itibariyle hızlı çalışmalıdır. Son teknoloji sistemler ile çalışan web sitelerimiz bu talepleri yerine getirmek için dizayn edilmiştir. Bu nedenle özgün ve kurumsal yapıda hazırladığımız siteler sizlere daha fazla ziyaretçi getirebilecek anahtar kelimelere odaklı hazırlanmaktadır.

SEO Uyumlu Gelinlikçi Web Siteleri

Bunun yanında SEO uyumlu gelinlik web siteleri tüm tablet, telefon ve mobil cihazlarda yüksek hız ve performansa dayalı olarak, cihaz ekranlarına özel olarak çalışmaktadır. Daha fazla bilgi edinebileceğiniz Arama Sonuçlarında Yükselmek İçin 8 İpucu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Gelinlikçi web siteleri için tüm SEO alt yapısını kuruyoruz.
Web siteniz için SEO ayarlarını yapıyoruz. Sizin reklamsız üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli altyapıyı biz hazırlıyoruz.

Reklam (Google Ads) Performansı Yüksek Gelinlikçi Web Sitesi

Reklamlar bir site için oldukça önemlidir. Çünkü para verdiğiniz sistemden en iyi şekilde yararlanmak sizin en doğal hakkınızdır. Ama profesyonel olarak yönetilmeyen her reklam hesabı tıklanma sayınızı düşüreceği gibi arama oranlarınızı da düşürüp etkisiz reklam durumuna geçmektedir. Bu nedenle reklamınız ikinci sayfa veya daha sonraki sayfalarda anca görüntülenmeye başlayacaktır.

Üstelik reklam performansı yüksek gelinlikçi web sitesi ile daha fazla kullanıcıya ve gerçekten işi yaptıracak kitlenin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Gelinlikçi Web Sayfası Tasarımları

Hazır gelinlik web sayfalarının tasarım çalışmaları tarafımızdan yapılarak size özel oluşturulmaktadır. İsteklerinizi ön çalışma sunumundan önce veya sonra bildirebilir, harika bir tasarıma beraber karar verip geliştirebiliriz.

Ayrıca yapılan tasarım ve içerik çalışmaları size özel olmaktadır. Son olarak logonuzu özgün formatta hazırlıyor ve profesyonel baskı yapabileceğiniz formatlarını (.ai, .svg, .pdf) sizlere teslim ediyoruz.

Mobil uyumlu gelinlikçi web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.
Mobil uyumlu gelinlikçi web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: chamay.com.tr

TIKLA ARA
WhatsApp