Profesyonel Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi | Yazılım Şirketi

Elektrikçi web siteleri sektöre göre hazırlanan, güncel ve dinamik web siteleri arasındadır. Bir web sitesi düşünün ki, sitenize gelen ziyaretçiler daha uzun kalıyor ve onları sitenizde kalmaya ikna eden sebepler var. Bu sebepleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Elektrikçi kelimesinin Google arama motorlarında ayda 400.000 e yakın oranda aratıldığını biliyor muydunuz? Peki, bu aramaları yapan kişilerin gerçekten ihtiyaç duyduğu için arama motorlarını kullandıklarını biliyor musunuz?

Aşağıda elektrikçi kelimesinin son 1 yıla(Ekim 2019 – Ekim 2020) ait arama yoğunluğunun grafiği bulunmaktadır.

Bu Rapor Bize Neyi Anlatıyor?

Sonuçlar

Ne Yapmalıyız?


Elektrikçi Web Siteleri İçin Fiyatlar

Elektrikçilere özel web sitesi fiyatları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Size en uygun paketi beraber seçelim. Yıllık yenileme bedeli yok. Domain ve hosting ücretleri ilk yıl bizden hediye.

Güncel fiyatlarımız için Paketler & Fiyatlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Farklı tasarımlarımızı görüntüleme için bize aşağıdaki WhatsApp numaramızdan mesaj atmanız yeterlidir. Sektörünüze en uygun çalışmalarımızı sizlere link olarak paylaşalım.

Elektrikçi Web Siteleri – Paket İçeriği

Türkçe Yönetim Paneli - Elektrikçi Web Siteleri

Türkçe
Yönetim Paneli

Sınırsız Sayfa Ekleyebilme - Elektrikçi Web Siteleri

Sınırsız Sayfa
Ekleme

Ücretsiz Teknik Destek - Elektrikçi Web Siteleri

Ücretsiz Teknik
Destek

İlk Yıl Domain & Hosting HEDİYE - Elektrikçi Web Siteleri

İlk Yıl Domain
& Hosting HEDİYE

Kurumsal Mail Adresleri - Elektrikçi Web Siteleri

Kurumsal Mail Adresleri

%100 Mobil Uyumlu - Elektrikçi Web Siteleri

%100 Mobil
Uyumlu

Full+Full SEO Optimizasyonu - Elektrikçi Web Siteleri

Full+Full SEO Optimizasyonu

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site - Elektrikçi Web Siteleri

Ücretsiz SSL Sertifikalı Güvenli Site

Bana Örnek Tasarım Gönderin

Elektrikçi Web Site Örnekleri

Elektrikçi web siteleri, profesyonel ve gelişmiş bir altyapı ile gerekli tüm işlemleri özenle gerçekleştiriliyoruz. Aynı zamanda tüm müşteri kitlelerinin siteniz üzerinden size ulaşabileceği ve aramaya teşvik edeceği şekilde hazırlıyoruz.

Elektrikçi sektörüne hazırladığımız çalışmaları inceleyebilmeniz için size tamamı tarafımızdan özel olarak tasarlanmış, içerikleri tarafımızdan özgün olarak yazılmış, Google SEO uzmanlarımızın onayından geçmiş ve çoğu web sitesi için Ads reklam çalışmaları yürütülmüş örnekler paylaşacağız.

Mobil Uyumlu Elektrikçi Web Sitesi Örneği

Mobil uyumlu elektrikçi web siteleri web sayfası tasarımı
Mobil uyumlu web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: medielektrik.com

Sitenizi Hangi Amaca Uygun Hazırlıyoruz?

Müşteri Tipleri

Bizim için 3 farklı müşteri tipi vardır. Birincisi ev kullanıcılarıdır. Ev kullanıcıları sitenize doğal arama sonuçlarından ulaşabileceği gibi, Google Ads reklamlarınızdan, sosyal medya hesaplarınız veya sosyal medya reklamlarından sizlere ulaşır. İşlerini çabuk halledecek yakın bir servis ararlar.

İkinci müşteri tipi ise kurumsal bazda varlık gösteren firmalardır. Biz bunlara orta segment müşteri adı veriyoruz. Kurumsallık ve güven ararlar. İşlerini hızlı ve uygun fiyatlı gerçekleştirmeye çalışan firmalardır.

Üçüncü müşteri tip ise plaza kesimi dediğimiz genelde teklif ve sözleşmeler ile iş talebinde bulunan firmalardır. Biz bunlara üst kesim müşteri grubu adı veriyoruz. Bu firmaların sizde aradığı özellikler ise; firma olmanız, kurumsal kimliğinizi yansıtmanız, sosyal medyada görünür ve aktif olmanızdır. İş konusunda acil ve kaliteli görüntüye sahip web sitelerinden iş talebinde bulunurlar.

Elektrikçi web siteleri ile sitenize daha fazla müşteri çekin. Elektrikçi web sitesi yaptırın.
3 farklı müşteri kitlesini sitene çekebilirsin. Bunun için gerekli olan her şeyi biz ayarlıyoruz.

Yaptığımız tüm web tasarım çalışmaları, yukarıda bahsettiğimiz 3 farklı müşteri tipine göre hazırlanmaktadır. Biz, tüm tasarım, içerik ve logo çalışmalarımızı özgün (size özel-kimsede olmayan) olarak anahtar teslim hazırlıyoruz. Tüm süreçlerde Google SEO ve Google Ads yapılarına uygun, hızlı ve SSL güvenlik sertifikalı siteler oluşturuyoruz.

Elektrikçi Web Siteleri İçin Analiz Yaptık

Kazanacaklarınız

Öyle bir noktaya geldik ki etrafımızda neyin olup neyin olmadığını bile telefondaki harita programlarından öğreniyoruz.

Ya da bize en yakın firmaları bulmaya uğraşıyoruz. Teknolojinin bizleri getirdiği en temel nokta artık internet ortamı olmuştur. Bu dünyada teknolojinin nimetlerinden faydalanan milyonlarca insan var. Bu yüzden sadece reklamlardan size ulaşan müşterilerin haricinde yerel bölgenizde bulunan müşterileri de memnun etmenin yolunu bulmalısınız. Siz rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Bir müşteri kazanırsın sana bir müşteri daha getirir. Memnun kaldıkları sürece sadece sizi ararlar. Ekstra reklam yapmadan bir müşteri akışın olur. Bunu kim istemez ki?

Elektrikçi web siteleri için eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verirseniz  rakiplerinizin ne yaptığını takip ederiz.
Elektrikçi web sitelerinde rakip analizi olmadan asla bir adım atmıyoruz. Rakiplerinizi gözlemliyoruz. Müşteri kitlenizi tanıyoruz.

Eğer iyi yapılandırılmış bir reklam profilin varsa biraz daha geniş bir çevreye hizmet verebilirsin. Bu da sana ekstra kazanç ve müşteri demektir.

Herşeyden önce reklamlarınızı amatör şekilde veriyorsan ve telefonların az çağrı alıyorsa bizden profesyonel Google Ads Reklam Danışmanlığı almalısın.

Kaybedecekleriniz

Açık ve net olalım. Hiç bir şey kazanamadığınız gibi yavaşça gerileyip firmanızı kapatacak duruma bile gelebilirsiniz. İşin özü budur.

Elektrikçi Web Sitesi Tasarımı

Elektrikçi web sitesi tasarımı, özenle ve profesyonelce hazırlanmalıdır. İşin görsel boyutu içerik kadar önemlidir. Çünkü bir kullanıcı sitenizde ortalama 3-7 saniye içinde kalıp kalmamanın kararını veriyor. Bu nedenle kullanıcılara az, öz ve net bilgiler sunmalısınız.

Kitleleri elinizde tutmak için mutlaka onlara anlaşılır ve basit halde içerikler sunmalısınız. Bu dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisidir. Sitenizde bir kullanıcı ne kadar çok süre harcıyorsa o site o kadar değerlidir.

Elektrikçi Web Sitesi

Elektrikçi web sitesi yapısı itibariyle hızlı çalışmalıdır. Son teknoloji sistemler ile çalışan web sitelerimiz bu talepleri yerine getirmek için dizayn edilmiştir. Özgün ve kurumsal yapıda hazırladığımız siteler sizlere daha fazla ziyaretçi getirebilecek anahtar kelimelere odaklı hazırlanmaktadır.

SEO Uyumlu Elektrikçi Web Siteleri

SEO uyumlu elektrikçi web siteleri tüm tablet, telefon ve mobil cihazlarda yüksek hız ve performansa dayalı olarak, cihaz ekranlarına özel olarak çalışmaktadır. Daha fazla bilgi edinebileceğiniz Arama Sonuçlarında Yükselmek İçin 8 İpucu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Elektrikçi web siteleri için tüm SEO alt yapısını kuruyoruz.
Web siteniz için SEO ayarlarını yapıyoruz. Sizin reklamsız üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli altyapıyı biz hazırlıyoruz.

Reklam (Google Ads) Performansı Yüksek Elektrikçi Web Sitesi

Reklamlar bir site için oldukça önemlidir. Çünkü para verdiğiniz sistemden en iyi şekilde yararlanmak sizin en doğal hakkınızdır. Ama profesyonel olarak yönetilmeyen her reklam hesabı tıklanma sayınızı düşüreceği gibi arama oranlarınızı da düşürüp etkisiz reklam durumuna geçmektedir. Bu nedenle reklamınız ikinci sayfa veya daha sonraki sayfalarda anca görüntülenmeye başlayacaktır.

Reklam performansı yüksek elektrikçi web sitesi ile daha fazla kullanıcıya ve gerçekten işi yaptıracak kitlenin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Elektrikçi Web Sayfası Tasarımları

Hazır elektrikçi web sayfalarının tasarım çalışmaları tarafımızdan yapılarak size özel oluşturulmaktadır. İsteklerinizi ön çalışma sunumundan önce veya sonra bildirebilir, harika bir tasarıma beraber karar verip geliştirebiliriz.

Yapılan tasarım ve içerik çalışmaları size özel olmaktadır. Logonuzu özgün formatta hazırlıyor ve profesyonel baskı yapabileceğiniz formatlarını (.ai, .svg, .pdf) sizlere teslim ediyoruz.

Mobil uyumlu elektrikçi web siteleri web sayfası tasarımı
Mobil uyumlu web sitelerimiz her cihaz ekranına özel ölçü alabilecek esneklikte tasarlanmaktadır.

Referans Site: medielektrik.com

TIKLA ARA
WhatsApp